Інтерфакс-Україна
08:40 09.04.2025

Мінкультури спростовує інформацію про дозвіл на зведення багатоповерхівки на набережній в Ужгороді

1 хв читати

 Міністерство культури і стратегічних комунікацій заявляє, що повідомлення в медіа про начебто зміну позиції відомства щодо зведення багатоповерхівки на набережній в Ужгороді не відповідає дійсності.

"На підставі закону України "Про охорону культурної спадщини" та положення про міністерство, МКСК в 2024 році двічі розглядало проєктну документацію на об’єкт "Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом по вул. Закарпатська, б.1 "д" в м. Ужгород" та двічі відмовляло у погодженні", - йдеться у повідомленні Мінкультури.

Зазначається, що у вересні 2024 року міністерство доручило відповідним структурним підрозділам Закарпатської обласної військової адміністрації здійснювати періодичний моніторинг вищевказаного об’єкту, враховуючи наявну на матеріалах фотофіксації будівельну техніку, та у випадку початку робіт невідкладно повідомити міністерство.

"МКСК повторно звернеться до Закарпатської обласної військової адміністрації з метою з’ясування обставин довкола продовження робіт по вул. Закарпатська, 1Д", - підкреслили у відомстві.

Раніше низка медіа повідомила, що Мінкультури дозволило збудувати 16-ти поверхівку на набережній в Ужгороді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підхід до фортифікацій змінився з урахуванням тактики ворога - Умєров

Через російську повітряну атаку на Полтавщині пошкоджено заклад охорони здоров'я

Умєров: далекобійних операцій буде більше, вже готується контрактація нових десятків тисяч далекобійних дронів

Умєров: на середину 2025р вже виконано понад 50% обсягів робіт з будівництва фортифікацій, запланованих на цей рік

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Умєров про зустрічі з РФ: росіяни ймовірно, використовують гуманітарну тематику як аргумент для уникнення посилення санкційного тиску

Ініціативи щодо компенсації промінвестицій через податки потребуватимуть прозорого механізму подання заявок та контролю – юрист

У місті Самар пролунали вибухи – ОВА

Україна зацікавлена в залученні американських компаній до гуманітарного розмінування – держсекретар Міноборони Сопіга

ППО збила два "Калібри" в небі над Хмельницькою областю, пошкоджені авто та огорожа - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА