Інтерфакс-Україна
11:07 14.05.2025

Кабмін перенаправив 2,8 млрд грн на розвиток мережі та утримання доріг загального користування

1 хв читати
Кабмін перенаправив 2,8 млрд грн на розвиток мережі та утримання доріг загального користування

Кабінет міністрів перенаправив 2,781 млрд грн на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування.

Згідно з постановою №548 від 13 травня, на бюджетну програму "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування" направлено залишок коштів спеціального фонду державного бюджету в сумі 44 671,604 тис. грн, джерелом формування яких були надходження Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, одержані за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії в попередні роки, а також залишок коштів спеціального фонду державного бюджету, який утворився на 1 січня 2025 року в сумі 2 736 403,256 тис. грн, джерелом формування яких були доходи державного бюджету, що надійшли в попередні роки та не використані у 2024 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США запровадять 50% мита на товари з ЄС із 1 червня — Трамп не очікує торговельної угоди

Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестфонду

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

Є певне затягування з призначенням СЕО "Укренерго" через додаткову оцінку кандидатів – глава київського офісу ЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА