Інтерфакс-Україна
20:57 18.09.2025

Інвестфорум м. Києва пройде у Берліні 12 листопада - Кличко

1 хв читати
Інвестфорум м. Києва пройде у Берліні 12 листопада - Кличко
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/5318

Інвестиційний форум Києва "Берлінська платформа" пройде у Берліні 12 листопада, повідомив мер столиці України Віталій Кличко.

"Зустрівся в Берліні з мером столиці Німеччини Каєм Вегнером. Насамперед, йшлося про підготовку до Інвестиційного форуму міста Києва - "Берлінська платформа". 12 листопада разом з європейськими партнерами ми обговоримо в Берліні спільне бачення майбутнього, сильне лідерство та залучення інвестицій у відновлення Києва та України", - написав Кличко у телеграм у четвер.

Він зазначив, що форум відвідають мери європейських міст, представники великого бізнесу, фінансових інституцій, експерти. "Двічі, в попередні роки, захід відбувався в Брюсселі. Тепер силу партнерства засвідчує Берлін", - йдеться у дописі.

Кличко подякував Вегнеру за підтримку й допомогу Берліна в створенні в Києві протезного центру, який відкрився наприкінці серпня. "І цей спільний з німецькими партнерами проєкт ми продовжимо розвивати", - запевнив він.

Крім того, Київ вдячний місту-побратиму й за надану за час повномасштабної війни гуманітарну допомогу, комунальну техніку та автобуси, які передавав Берлін.

"Також із міст західної Європи Берлін прийняв найбільшу кількість українців, які рятувалися від війни. І місто продовжує їм допомагати", - зазначив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА