Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:28 19.11.2020

Понад 51 млн грн додаткових коштів виділено для повторного голосування з виборів для восьми ОДА - ЦВК

1 хв читати
Понад 51 млн грн додаткових коштів виділено для повторного голосування з виборів для восьми ОДА - ЦВК

Центральна виборча комісія на засіданні 18 листопада затвердила додатковий розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку та проведення 22 листопада повторного голосування з місцевих виборів.

Як повідомила прес-служба ЦВК, всього виділено 51 млн 378 тис. 600 грн для восьми обласних державних адміністрацій (ОДА).

Згідно з додатком до постанови Центрвиборчкому, найбільша сума передбачена для Дніпропетровської ОДА – понад 16 млн грн. Далі йдуть Львівська (майже 12,5 млн грн) і Миколаївська ОДА (понад 7 млн грн).

Окрім того, ЦВК затвердила середні норми видатків територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення повторних місцевих виборів, виборчий процес яких розпочинається у 2020 році.

Як відомо, 22 листопада в 11 містах України відбудеться повторне голосування з виборів міських голів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

На Сумщині ділки присвоїли майже 16 млн грн на закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ

Ексочільники держпідприємств підозрюються у схемі з орендою суден зі збитками у майже 17 млн грн - Нацполіція

Гендиректор приватної компанії привласнив понад 47 млн грн бюджету столиці під час постачання електроенергії

Посадовці Одеської міськради привласнили понад 1,6 млн грн під час закупівель для ЗСУ

Уряд спрямував Мінрозвитку кошти гранту в сумі 440 млн грн для "відновлюваної енергетики"

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

Естонія виділила EUR150 тис. для підтримки енергосистеми України

Уряд надав "Укрзалізниці" 8 млрд грн для безперебійної роботи в умовах воєнного стану

Кабмін виділив 41,2 млн грн на відновлювальні роботи Волинського обласного ліцею

ЄС виділяє 10 млн євро на створення спецтрибуналу та ще 6 млн євро на підтримку депортованих Росією українських дітей - Каллас

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА