Інтерфакс-Україна
17:59 28.01.2025

Три міністри та генеральна директорка UNESCO приїхали до Львова на відкриття культурного хабу - мер

1 хв читати
Три міністри та генеральна директорка UNESCO приїхали до Львова на відкриття культурного хабу - мер
Фото: https://t.me/andriysadovyi/2748

Міністри закордонних справ Іспанії та України Хосе Мануель Альбарес та Андрій Сибіга, генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азуле, а також міністр культури України Микола Точицький прибули до Львова для участі в відкритті культурного хабу в місті, повідомив мер Андрій Садовий.

"На початку візиту встигли коротко обговорити можливості: створення центру арт-терапії для реабілітації українців, які постраждали від війни; внесення будівлі харківського Держпрому до переліку спадщини ЮНЕСКО; запровадження у Львівській академії мистецтв спеціальності для підготовки реставраторів з металу, дерева та штукатурки", - написав Садовий в Телеграм у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відсвяткували 82-гу річницю незалежності Лівану

Рютте: НАТО буде стороною переговорів щодо мирного плану для України, коли альянс буде елементом такого плану

Понад 10 тис. ветеранів-переселенців з ТОТ уже подали заявки на житлові ваучери - Мінветеранів

Підрозділи ЗСУ вже зачистили групу, яка під прикриттям туману підняла російський триколор в одному з районів Покровська – Генштаб ЗСУ

Волонтери УЧХ цілодобово допомагають постраждалим у Вишгороді після ударів російських БпЛА

На Київщині у "Містечку Хансена" відкрилась п’ята черга житла для ВПО та постраждалих від російських воєнних злочинів

МВС України отримає від Японії додаткову техніку для розмінування та медичне обладнання для лікування бійців на суму $27 млн

У Краматорську вже двоє загиблих внаслідок удару РФ, рятувальні роботи завершено

Зеленський розпочав зустріч із прем’єр-міністром Ірландії

"Нафтогаз" заявив про руйнування після атак дронів РФ по об’єктах видобутку та зберігання газу 1-2 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА