Інтерфакс-Україна
16:05 03.08.2025

На озері у передмісті Харкова через зіткнення гідроциклу з надувним матрацом постраждала жінка - поліція

1 хв читати
На озері у передмісті Харкова через зіткнення гідроциклу з надувним матрацом постраждала жінка - поліція
Фото: https://www.facebook.com/frankivskpolice/posts/

На озері в селищі Безлюдівка Харківської області сталося зіткнення прогулянкового гідроциклу з надувним матрацом для катання на воді, який був приєднаний до іншого водного скутера, постраждала 33-річна жінка, повідомляє відділ комунікацій ГУ Національної поліції Харківської області

"Внаслідок події пасажирка гумової "таблетки" 1992 року народження у тяжкому стані була доставлена до лікарні", - йдеться у повідомленні.

Поліція встановила водіїв обох скутерів. Це чоловіки 1995 року народження. Їх направлено на обслідування, два скутери й матрац для катання вилучені.

Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Встановлюються свідки та очевидці події.

ОСТАННЄ

Зеленський: Україна готова до реального перемир'я й встановлення нової архітектури безпеки

У Запоріжжі число поранених зросло до 33 людей – обладміністрація

Американсько-український фонд на першому засіданні у вересні ухвалить низку технічних рішень для запуску роботи - Соболєв

1-й віцепрем’єр анонсував запуск грантових програм щодо ракет, вибухових речовин

Шмигаль на питання про "Фламінго": українська потужна далекобійна зброя є, решта деталей згодом

У центрі Вашингтона посилено заходи безпеки напередодні зустрічі Трампа з європейськими лідерами

Шмигаль про проєкт Програми дій Уряду: від 50% коштів на озброєння мають іти українським виробникам

На збірному пункті у Києві мобілізований порізав собі руки та шию

Кошта скликає засідання Європейської ради, щоб підбити підсумки зустрічей у США щодо України

Якщо правоохоронні органи будуть відкривати провадження щодо міністрів, такі люди не працюватимуть в уряді - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА