Інтерфакс-Україна
21:59 30.09.2025

Заступник міністра культури Вербицький: У Дніпрі ворог пошкодив Дніпровський художній музей

1 хв читати
Заступник міністра культури Вербицький: У Дніпрі ворог пошкодив Дніпровський художній музей
Фото: https://www.facebook.com/

В результаті ворожого обстрілу пошкоджено Дніпровський художній музей у Дніпрі, всі люди, які перебували в музеї, залишилися цілими, повідомив заступник міністра культури та стратегічних комунікацій України Іван Вербицький.

"Всі люди, які перебували у музеї, цілі, оскільки спустилися в укриття. Дякую за вашу відповідальність. Пошкоджений фасад, вибиті майже всі вікна, вхідні двері. За попереднім візуальним обстеженням, колекція не постраждала. Над ретельною оцінкою збитків працюватимуть у наступні дні", – повідомив Вербицький.

Він також висловив співчуття рідним чоловіка, який загинув сьогодні внаслідок атаки на місто, та подякував директорці музею, колективу, міському голові та Дніпровській міській раді, обласній адміністрації, комунальним службам, поліції і волонтерам, які працюють над ліквідацією наслідків пошкоджень.

За його словами, "збереження музейного фонду є сьогодні одним із ключових завдань Міністерства культури та стратегічних комунікацій", включно з евакуацією музейного фонду.

Вербицький додав, що раніше сьогодні мав ґрунтовну зустріч із командою Відділу музейної справи, обліку та реставрації культурних цінностей Міністерства, а цього тижня планує зустрітися з Коаліцією дієвців культури, що активно адвокує питання евакуації.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ООН про атаку Росії на гумконвой на Херсонщині: такі удари є абсолютно неприйнятними

Труханов планує оскаржити позбавлення громадянства в суді

Кількість жертв через обстріли Херсону збільшилась до трьох – обладміністрація

Об'єкти теплопостачання на початок жовтня усунули понад 60% виявлених порушень – Держенергонагляд

Перший віцепрем’єр Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів ефективність "лінії дронів"

Експосадовцю Військової академії Одеси повідомлено про підозру в 1,1 млн грн незаконних виплат

Кабмін збільшив до 6 місяців строки виплати компенсацій за працевлаштування переселенців на прифронтових територіях

Зеленський підписав укази про позбавлення громадянства мера Одеси Труханова, екснардепа Царьова та танцівника Полуніна – телемарафон

Мінсоцполітики напрацьовує нові програми забезпечення житлом переселенців у сільській місцевості

Півторамісячне немовля постраждало через ворожий обстріл у Херсоні - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА