Інтерфакс-Україна
20:13 01.12.2025

На засіданні фракції "Слуги народу" присутні тільки половина депутатів – нардеп Железняк

1 хв читати

Лише половина депутатів присутні на засіданні фракції "Слуги народу", обговорюють кадровий блок – вакансії на посади міністра юстиції, міністра енергетики та Фонду державного майна, повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"На фракції "Слуг" прийшли тільки половина депутатів (правда тут говорять, що частина фізично не встигли приїхати ще з регіонів). Обговорюється кадровий блок. По новій моделі", - написав він у телеграм-каналі у понеділок.

Железняк пояснив процедуру нової моделі: "На вакантні посади висуває кандидатуру профільний комітет. А далі кандидат має набрати три "плюси" від: фракції, прем'єра та президента. Якщо так, то людину виносять на голосування"

"Така модель нестримної демократії пропонується по вакантним посадам міністра юстиції, міністра енергетики та Фонду державного майна", - зазначив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Слухання про викрадення Росією дітей відбулося в Конгресі США, головував сенатор Грем

Окупанти атакували дронами Городню Чернігівської області, двоє цивільних поранені

Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура

Генпрокурор Кравченко про звільнення Магамедрасулових з-під варти: Це не виправдання підозрюваних, слідство триває

Міжнародний список культурних цінностей UNESCO поповнили 19 українських об’єктів

Зеленський обговорив з Коштою заплановані перемовини з США

МЗС Туреччини викликало представників дипмісій України та РФ "через поширення війни у Чорному морі"

"Еко-Оптіма" Козицького в 2026р. планує добудувати Сокальську ВЕС 40 МВт та почати ВЕС Белз 100 МВт

Масований обстріл РФ практично знищив Херсонську ТЕЦ – "Нафтогаз"

Німеччина анонсувала EUR100 млн у Фонд підтримки енергетики, чим збільшила свій внесок до EUR550 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА