Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:14 21.04.2019

Синоптики прогнозують в Україні теплу погоду вдень, заморозки на поверхні ґрунту вночі

1 хв читати

Найближчої доби, 22 квітня, в Україні збережеться суха, вночі прохолодна, а вдень тепла погода з дощами лише на заході, повідомляє Укргідрометцентр.

Очікується погода без опадів, лише вночі у західних областях, вдень у Карпатському регіоні місцями невеликий дощ. Вітер східний і південно-східний, 5-10 м/с.

Температура повітря на Правобережжі вночі 1-6° тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-4°. На Лівобережжі сильні заморозки в повітрі 0-3°; температура вдень 13-18° тепла.

У Києві - без опадів; температура повітря вночі 3-5° тепла, вдень 15-17°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 22 квітня найвища температура повітря вдень була +29 в 1950 році, найнижча вночі -2,3 в 1893 році.

23 квітня - без опадів, лише на Закарпатті місцями невеликий дощ. Вітер східний та південно-східний, 5-10 м/с, у західних областях місцями пориви 15-20 м/с.

Температура повітря вночі 2-7° тепла, в більшості областей на поверхні ґрунту заморозки 0-3°; температура вдень 13-19° тепла.

У Києві - без опадів; температура повітря вночі 5-7° тепла, вдень 16-18°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Греції обмежили роботу надворі через 40°С спеку

У неділю у західних областях та на Лівобережжі очікуються невеликі короткочасні дощі

На початку липня на всій території України очікується припинення дощів та помірна спека – Укргідрометцентр

В більшості областей Україн на вихідних пройдуть короткочасні дощі, місцями грози, на сході – град та шквали

Сильний вітер у четвер може зашкодити роботі енергетичних та комунальних підприємств – Гідрометцентр

Дощова погода збережеться на сході та півночі Україні в найближчі дні, місцями грози

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

Ексголова "Нафтогазу" попереджає про можливе подорожчання газу після ударів Ізраїлю по газовій інфраструктурі Ірану

В Україні в п’ятницю очікується погіршення погодних умов

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА