Інтерфакс-Україна
12:46 03.09.2025

В Одесі відновили рух на найдовшому трамвайному маршруті країни

1 хв читати
В Одесі відновили рух на найдовшому трамвайному маршруті країни
Фото: Одеська міська рада

В Одесі відновлено роботу трамвайного маршруту №7 "Північ-Південь", який забезпечує пряме сполучення між найвіддаленішими районами міста — від вулиці імені 28-ї бригади до 11-ї станції Люстдорфської дороги, повідомляє Одеська міська рада.

Маршрут охоплює понад 120 зупинок і щодня перевозить до 70 тис. пасажирів, на ньому курсуватимуть "13 нових багатосекційних, комфортних, безбар’єрних трамваїв, придбаних у межах співпраці з Європейським інвестиційним банком", повідомив мер Одеси Геннадій Труханов.

Швидкісний маршрут офіційно запустили восени 2022 року, це найдовший трамвайний маршрут в Україні, а також другий за протяжністю в Європі. У Бельгії існує маршрут Kusttram (Береговий трамвай), що тягнеться на 68 км уздовж узбережжя Північного моря.

Перерва в роботі маршруту була пов'язана з ремонтними роботами на узвозі Блажка (колишній узвіз Маринеска).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА