Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:30 17.12.2018

Порошенко щодо звільнення заручників: Медведчук єдиний канал донесення інформації до Путіна

1 хв читати
Порошенко щодо звільнення заручників: Медведчук єдиний канал донесення інформації до Путіна

Представник "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук є єдиним каналом донесення інформації до президента РФ Володимира Путіна, стверджує президент України Петро Порошенко, пише "112 Україна".

"Ми всі все розуміємо, де-факто Медведчук є представником Путіна на цих переговорах. І він є єдиним джерелом, каналом для донесення його позиції. ... І якщо стоїть питання перед президентом Порошенком, що він має зустрічатися і готувати будь-які пропозиції, які допоможуть повернути наших хлопців і дівчат додому (чи це є заручники на окупованій території, чи політв'язні), я буду це робити і буду зустрічатися", - повідомив президент під час прес-конференції 16 грудня у Києві.

Зазначимо, В.Медведчук є представником України на переговорах з питань обміну полоненими на Донбасі (входить до складу підгрупи з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Свириденко: Реалізація санкційної політики – це ефективний інструмент держуправління

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Зеленський: Демонстрація сили може змусити Путіна сісти за стіл мирних переговорів

Трамп пішов на ескалацію з РФ, бо Путін його не поважає і вестиме переговори лише за наявності загроз – ЗМІ

Генсек НАТО після оголошення Трампа про тарифи порадив Путіну ставитися до переговорів щодо України більш серйозно

Трамп впевнений, що Путін знає, що таке справедлива угода

Голова Міноборони Нідерландів: Путін продовжуватиме терор, доки це буде йому вигідно

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА