Інтерфакс-Україна
02:11 10.07.2025

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

1 хв читати

Попередньо є інформація про два влучання і одне падіння уламків російських дронів, повідомляє начальник Київської МВА Тимур Ткаченко у Телеграм станом на 02:05 четверга.

"Маємо перші наслідки атаки у Шевченківському районі. Попередньо влучання у нежитлову будівлю та падіння уламків на відкритій території. Також попередньо влучання у житловий будинок у Шевченківському районі. У Дарницькому районі уламки впали у дворі житлового будинку", - інформує Ткаченко у Телеграм.

Джерело: https://t.me/tkachenkotymur/1445

https://t.me/tkachenkotymur/1446

https://t.me/tkachenkotymur/1447

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА