Інтерфакс-Україна
20:04 02.04.2025

ІТ-система польської партії "Громадянська платформа" зазнала іноземної кібератаки – Туск

1 хв читати
ІТ-система польської партії "Громадянська платформа" зазнала іноземної кібератаки – Туск

У середу, 2 квітня, ІТ-система польскої партії "Громадянська платформа" зазнала атаки, повідомив прем’єр-міністр Польщі і один із засновників партії Дональд Туск.

"Кібератака на ІТ-систему Платформи. Почалося іноземне втручання у вибори. Служби вказують на східний слід", - написав Туск в соцмережі Х.

Як повідомив керівник канцелярії прем'єр-міністра Ян Грабець, кібератака відбулася як на комп'ютери як співробітників офісу Громадянської платформи, так і виборчого штабу.

У коментарі РАР віін вказав, що атака полягала у !спробі взяти під контроль ці комп’ютери, можливість контролювати весь контент ззовні або, можливо, генерувати контент через ці комп’ютери!. Масштаб кібератаки Грабець назвав "досить небезпечним".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА