Інтерфакс-Україна
12:27 28.03.2025

McDonald's відкриє два нових ресторани в Ужгороді та Мукачеві

1 хв читати
McDonald's відкриє два нових ресторани в Ужгороді та Мукачеві

Мережа ресторанів швидкого обслуговування McDonald's навесні відкриє два нових заклади в Ужгороді та Мукачеві, повідомив заступник голови Офісу президента (ОП) Віктор Микита.

"Компанія McDonald's навесні відкриває перші два ресторани на Закарпатті. Це рішення вказує на позитивну динаміку регіонального розвитку в Україні, покращення інвестиційного та економічного клімату в областях, а також високий рівень довіри бізнесу до влади на всіх рівнях", – зазначив він у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, у 2025 році компанія планує відкрити 9 нових закладів в Україні й продовжити модернізацію ресторанів збудованих раніше. З урахуванням безпекової ситуації пріоритетними для зростання залишаються центральні та західні області країни.

Перший заклад мережі McDonald's в Україні відкрито 24 травня 1997 року в Києві. Наразі 109 ресторанів працюють у 36 населених пунктах країни, ще 15 ресторанів зачинено через вимоги безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

ППО ліквідувала 78 з 83 ворожих БпЛА

Зеленський в День медика: Завдяки вам життя продовжується

Два тіла знайшли на місці зруйнованого в Степногірську будинку

Через російські обстріли на Херсонщині вісім постраждалих, серед них дитина

Падіння уламків ворожих БпЛА спричинили пошкодження житлової інфраструктури на Полтавщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА