Інтерфакс-Україна
18:44 21.01.2026

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

1 хв читати

Печерський районний суд Києва скасував домашній арешт для колишнього мера Одеси Геннадія Труханова, підозрюваного в службовій недбалості, повідомляє "Суспільне".

У повідомленні у Телеграм-каналі зазначається, що Труханову змінили запобіжний захід на особисте зобов'язання.

"Запобіжний захід Труханову змінили у справі про службову недбалість, яка призвела до загибелі дев’ятьох людей під час негоди 30 вересня 2025 року", – йдеться у повідомленні.

За інформацією "Суспільного", разом з ексмером підозру у ній отримали девʼять посадовців, серед яких — заступники Труханова, керівники департаментів міськради та комунального підприємства "Міські дороги".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще двоє постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби - ОВА

Сили безпілотних систем уразили за добу 902 ворожі цілі

Захисники України в ніч на 30 січня знищили або подавили 80 зі 112 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував впродовж доби 279 бойових зіткнень

Естонія внесла на розгляд ЄС пропозицію заборонити в'їзд росіянам-учасникам війни проти України

30 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1310 військовослужбовців - Генштаб

Трамп запроваджує митні санкції щодо країн, які постачатимуть нафту на Кубу

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА