Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:00 31.03.2019

Поліція зафіксувала п'ять фактів розголошення результатів голосування на виборах президента України представниками партій

1 хв читати

Нацполіція перевіряє п'ять фактів розголошення представниками політичних партій результатів голосування на виборах президента України, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Факти розголошення окремими представниками політичних партій результатів голосування на чергових виборах президента України 31 березня зафіксовано Національною поліцією України. За ними буде ухвалено рішення в установленому законодавством порядку", - повідомляє МВС України на сторінці в соцмережі Facebook у неділю.

У поліції нагадали, що відповідно до ст. 7 закону "Про вибори президента України" голосування на виборах президента України є таємним, фотографування, відеофіксація будь-яким способом результатів волевиявлення виборців у кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

У ст. 159 Кримінального кодексу України (порушення таємниці голосування) передбачено кримінальну відповідальність за умисне порушення таємниці голосування під час проведення виборів у вигляді розголошення змісту волевиявлення громадянина, який взяв участь у виборах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Зеленський про результати зустрічі з Трампом: У нас є санкції по енергетиці РФ і немає зустрічі в Угорщині без України

На Київщині сталася ДТП за участю підлітків: один загинув, шестеро травмовані

Поліція підтвердила версію самогубства Ганіча, діяльність якого була пов'язана з криптовалютою

У Харківській області поліцейські евакуювали літнє подружжя з-під обстрілів попри переслідування fpv-дрона

Поліція та СБУ затримали на хабарі начальника РТЦК на Одещині

Українка в Польщі за допомогою ШІ організувала оформлення кредитів на українців на 4 млн грн

Поліція Києва з'ясовує обставини інциденту з побиттям військового у візку, є версія про інсценовану провокацію

До нападу на представника релігійної громади у Києві причетні троє неповнолітніх – поліція Києва

Поліція затримала чоловіка, що вчинив стрілянину київському барі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА