Вибори
03:49 01.04.2019

Поліція порушила кримінальні справи за фактом крадіжки бюлетеня та використання ручок із чорнилом, що зникає

1 хв читати

Столичні правоохоронці зафіксували 232 повідомлення про порушення виборчого процесу в день виборів у неділю, з них порушено кримінальні провадження за фактом крадіжки виборчого бюлетеня і використання ручок із чорнилом, що зникає, повідомив начальник Головного управління Нацполіції Києва Андрій Крищенко.

"Кримінальні провадження розслідують за фактом крадіжки бюлетеня і за фактом використання ручок, чорнила яких за деякий час зникали", - зазначив А.Крищенко.

Крім того, за його словами, поліція склала чотири адміністративні протоколи на трьох членів виборчих комісій та одного виборця, що прийшов на дільницю в нетверезому стані.

Нині правоохоронці в посиленому режимі надалі несуть службу біля Центральної виборчої комісії, де, згідно з поданою до Київської міської державної адміністрації заявкою, відбувається акція.

А.Крищенко також зазначив, що протягом дня в трьох випадках вибухотехніки перевіряли повідомлення про знайдені підозрілі предмети, однак небезпечних речовин не виявили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

Скасування воєнного стану і вибори в Україні будуть лише після повного припинення війни, наголошує Зеленський

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Гренландії стартували вибори до місцевого парламенту – ЗМІ

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

“Євросолідарність” таємних переговорів із західними союзниками не проводить - нардеп

“Європейська солідарність” проти виборів під час війни - Порошенко

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва

В суд спрямована справа шахраїв з Харкова, які ошукали громадян Латвії майже на 11 млн грн

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА