15:52 20.01.2025

Жителя Львівщини засудили до п'яти років позбавлення волі за організацію незаконного перетину кордону військовозобов'язаним

1 хв читати
Жителя Львівщини засудили до п'яти років позбавлення волі за організацію незаконного перетину кордону військовозобов'язаним

До п'яти років позбавлення волі засудили 27-річного жителя Львівської області за організацію незаконного перетину кордону трьом військовозобов'язаним громадянам України, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Як зазначено в повідомленні, у такий спосіб апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції, згідно з яким чоловіка звільнили від відбування строку та призначили іспитовий строк у три роки. Апеляційну скаргу подала прокуратура.

"Підсудний у 2023 році організував схему незаконного перетину держкордону військовозобов'язаними чоловіками... Задокументовано, що незаконно виїхали з України троє військовозобов'язаних", - зазначено в повідомленні.

За даними прокуратури, чоловік підшукав подільника, якого згодом зареєстрували як фізичну особу-підприємця і який пізніше отримав ліцензію на міжнародні перевезення вантажів.

"Насправді ніякої господарської діяльності він не провадив. Засуджений підшукував "клієнтів" та "працевлаштовував" їх до суб’єкта господарювання. Дані відомості вносили в інформаційну систему "Шлях", - інформує Львівська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що у такий спосіб військовозобов'язані отримували можливість виїхати за кордон як водії вантажних автомобілів.

"Врахувавши всі обставини, Львівський апеляційний суд призначив чоловіку нове покарання у виді 5 років позбавлення волі", - повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віцепрезидент США: Трамп нікому і нічим не поступився, він виконує роботу дипломата

МЗС про заяви президента Колумбії: Справжня дурість – називати українців "братами" росіян

Трамп вважає, що Путіну доведеться піти на поступки, Україні - “забути про НАТО”

Десятки делегатів покинули засідання Ради ООН з прав людини під час виступу Росії

Кабмін ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди з США про копалини - Шмигаль

Гарантії безпеки для України мають бути надані всередині НАТО – Мелоні

Трамп заявив, що "не має наміру давати надто багато гарантій безпеки Україні”

України немає на порядку денному російсько-американських переговорів у Туреччині

Запорізька ОВА: Після авіаударів ворога по Гуляйполю під завалами будинків можуть бути люди

Трамп: Думаю, ми зможемо домовитися з Росією і Україною, щоб припинити вбивства людей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА