Інтерфакс-Україна
14:21 17.06.2025

ДБР викрило схему продажу дизпального з авіабригади на Івано-Франківщині

1 хв читати
ДБР викрило схему продажу дизпального з авіабригади на Івано-Франківщині

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) викрили масштабну схему привласнення дизельного пального у військовій частині авіаційної бригади, дислокованої на Івано-Франківщині.

"За даними слідства, організатором злочинної схеми був командир роти матеріального забезпечення. До протиправної діяльності він залучив командира одного з взводів та водія. Зловмисники систематично фальсифікували службову документацію, списуючи пальне нібито на потреби виконання бойових завдань, зокрема — під час повітряних тривог та зльотів авіації", - йдеться у повідомленні на сайті відомства у вівторок.

За інформацією ДБР, дизельне пальне насправді у великих обсягах продавалося місцевим підприємцям, у тому числі власникам громадського транспорту, за ціною 40 грн за літр. Правоохоронці зафіксували факт реалізації однієї з партій обсягом понад 5 тонн.

Усіх трьох фігурантів затримано. Їм повідомлено про підозру у привласненні військового майна в умовах воєнного стану, вчиненому за попередньою змовою групою осіб з використанням службового становища та повторно (ч. 4 ст. 410 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі. Слідчі готують клопотання до суду щодо обрання запобіжних заходів та відсторонення підозрюваних від посад.

Досудове розслідування триває. Встановлюються та документуються інші епізоди розкрадання пального.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Японія передала українським митникам хімічні ідентифікатори

УЧХ провів тренінг для  інструкторів проєкту "Сесії в класах безпеки"

Трамп заявив, що дуже розчарований Путіним і скоротить строк свого 50-денного ультиматуму

Укргідрометцентр: цього тижня на Київщині буде літня мінлива погода, без дощів буде лише 1 серпня

АРМА зупинить конкурс на управителя БФК Gulliver після отримання документів від нових власників та скасування арешту

Коаліція дієвців культури закликає уряд невідкладно призначити в.о. міністерства культури

Неможливо буде побудувати бажану систему освіти без вирішення питання з зарплатами освітян - Федоров

Від початку повномасштабної війни вдалося повернути з полону 5 857 людей - Зеленський

Бізнес закликає держоргани прийняти до 1 жовтня законодавчі зміни для продовження тесту "еАкцизу" - Укртютюн

Кондратюк вважає лицемірним надання трибуни підсанкційним особам із РФ на конференції керівників парламентів у Швейцарії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА