Інтерфакс-Україна
14:32 24.03.2025

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї

1 хв читати
Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37412

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї та затримала учасників злочинного угруповання, які за пів року збули озброєння та вибухових засобів майже на мільйон гривень, повідомила пресслужба Національної поліції.

"Правоохоронці встановили, що до торгівлі зброєю та боєприпасами причетні троє мешканців Івано-Франківщини та мешканець Дніпропетровської області. Слідчі задокументували, що за пів року фігуранти збули цілий арсенал озброєння, зокрема ділки продали 17 бойових гранат, чотири гранатомети, кулемет ПКМ, два автомати Калашникова, декілька тисяч набоїв різних калібрів та інше", - йдеться у повідомленні пресслужби у телеграм у понеділок.

Повідомляється, що вартість озброєння та вибухових засобів сягає близько мільйона гривень.

Фігурантів затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм уже оголошено про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Традиційна вечеря на День подяки у США подешевшала на 5% за останній рік

Права на показ 4 сезонів Ліги чемпіонів на 5 найбільших ринках Європи

Понад 230 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Генштаб: одним із найбільш ефективних засобів DeepStrike є дрон FP-1 від Fire Point, їхній "Фламінго" наразі експериментальна зброя

Співвласник Fire Point: Міндіч хотів 50% акцій компанії, але ми йому відмовили, ніяких обшуків у нас не було

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Трамп вважає, що Зеленському доведеться обирати між мирним планом і подальшою боротьбою

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА