Інтерфакс-Україна
20:43 17.12.2024

За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"

1 хв читати
За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

За шахту "Центральна" в Торецьку Донецької області точаться важкі бої, ситуація складна, противник постійно тисне, заявила речниця оперативно-тактичного угруповання військ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова.

"Питання про шахту "Центральна". На цей момент за неї точаться важкі бої - оскільки це шахта, шахта - це укріплення, висота, терикони навколо неї", - сказала вона в ефірі телемарафону.

За словами речниці, зараз українські воїни ведуть бої і не дадуть ворогу захопити цю шахту.

"Так, їх дуже багато, противник тисне постійно, і ситуація дуже складна. Однак говорити, що вони зайшли на шахту "Центральна", зарано", - заявила Бобовнікова.

Говорячи загалом про ситуацію на торецькому напрямку, речниця зазначила, що окупанти не "стираються", незважаючи на те, що зазнають значних втрат.

"У Торецьку ворог зазнає значної кількості втрат особового складу: до 100 людей убитими та пораненими щодня. На жаль, окупанти мають можливість підвозити особовий склад на передові позиції, а також техніку, озброєння". - розповіла вона.

У ЗСУ зазначили, що в РФ обіцяють своїм контрактниками великі виплати, "які, звісно, ніхто не отримує", але люди поповнюються, і тому в армії є резерви.

Раніше в мережі з'явилася інформація, що ЗСУ втратили контроль над шахтою "Центральна" в Торецьку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА