Інтерфакс-Україна
13:31 19.12.2024

Рада підтримала депутатський запит президенту про позбавлення Бойка звання "Герой України"

1 хв читати
Рада підтримала депутатський запит президенту про позбавлення Бойка звання "Герой України"

Верховна Рада підтримала депутатський запит Романа Лозинського (фракція "Голос") президенту Володимиру Зеленському щодо позбавлення звання "Герой України" нардепа Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир"), повідомив парламентарій Ярослав Железняк ("Голос").

"Рада підтримала запит мого колеги Романа Лозинського на президента України про позбавлення депутата Бойка звання "Героя України", - написав Железняк у телеграмі.

За його словами, депутатський запит підтримали 232 народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коордштаб: з російського полону звільнено групу важкохворих захисників - це ще один етап обміну за стамбульськими домовленостями

Зеленський повідомив про повернення з полону захисників України

Повідомлено про підозру фігурантам привласнення понад 240 млн грн на відбудові водогону після підриву Каховської ГЕС

До Конгресу США внесено резолюцію, яка забороняє американській армії вести несанкціоновані бойові дії в Ірані

Шмигаль: Уряду та освітянам вдалося забезпечити безперервність навчання і адаптувати його до викликів воєнного часу

На кордоні зі Словаччиною тимчасово обмежено пропуск транспорту

Сі Цзіньпін провів розмову з Путіним

Вчителі з прифронтових областей без навантаження зможуть проходити навчання й отримувати середню зарплату

Начштабу батальйону на Львівщині нарахував 35 млн грн незаконних "бойових"

Укргідрометцентр попереджає про пориви вітру в західних, північних та центральних областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА