Інтерфакс-Україна
14:22 19.06.2025

До Конгресу США внесено резолюцію, яка забороняє американській армії вести несанкціоновані бойові дії в Ірані

1 хв читати
До Конгресу США внесено резолюцію, яка забороняє американській армії вести несанкціоновані бойові дії в Ірані

Член Палати представників Томас Массі (республіканець від штату Кентуккі) оголосив про внесення двопартійної резолюції про воєнні повноваження, яка забороняє збройним силам Сполучених Штатів вести несанкціоновані бойові дії в Ірані. Про це Массі повідомив на своєму сайті.

Він зазначив, що резолюції про воєнні повноваження є привілейованими в Палаті представників і можуть бути винесені на обговорення та голосування в залі після 15 календарних днів без прийняття рішень у комітеті.

"Конституція не дозволяє виконавчій гілці влади односторонньо вчиняти акт війни проти суверенної держави, яка не нападала на Сполучені Штати. Конгрес має виключне право оголошувати війну Ірану. Триваюча війна між Ізраїлем та Іраном – це не наша війна. Навіть якби це було так, Конгрес повинен вирішувати такі питання відповідно до нашої Конституції", - заявив Массі.

Представник Ро Ханна (демократ від Каліфорнії) приєднався до представника Массі як співавтор Резолюції щодо повноважень у війні з Іраном.

"Жоден президент не повинен мати змоги обходити конституційні повноваження Конгресу з питань війни. Американський народ не хоче бути втягнутим у ще один катастрофічний конфлікт на Близькому Сході. Я пишаюся тим, що очолюю цю двопартійну Резолюцію про воєнні повноваження разом із представником Массі, щоб підтвердити, що будь-які військові дії проти Ірану повинні бути схвалені Конгресом", – сказав Ханна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві працює ППО, триває атака ударних БПЛА

Держдепартамент США ухвалив можливий продаж Польщі ракет Javelin на $780 млн

Трамп заявив, що не може коментувати падіння російських безпілотників у Польщі

Трамп: Врегулювання війни Росія-Україна для мене найскладніше, відносини Путіна і Зеленського жахливі

Резолюція МАГАТЕ про негайну деокупацію ЗАЕС є кроком до відновлення ядерної безпеки – Міненерго

МЗС України вітає ухвалення резолюції МАГАТЕ щодо ядерної безпеки на ЗАЕС

У Латвії на пляжі було виявлено уламок російського дрона "Гербер"

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Воздвижівку в Запорізькій області зросла до чотирьох

Умєров обговорив з Головним представником НАТО в Україні підтримку союзників та програму PURL

Росіяни скинули щонайменше три авіабомби на Воздвижівку на Запоріжжі, поранено трьох жінок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА