Інтерфакс-Україна
01:57 10.07.2025

США відновили постачання Україні деяких видів зброї – ЗМІ

1 хв читати

Адміністрація Трампа відновила постачання зброї в Україну через тиждень після того, як Пентагон розпорядився призупинити деякі поставки, повідомляє агенство Associated Press, посилаючись на двох анонімних американських посадовців.

"Зброя, яка зараз надходить в Україну, включає 155-мм боєприпаси і високоточні ракети, відомі як GMLRS, повідомили два американські чиновники в середу в інтерв'ю агентству Associated Press. Вони говорили на умовах анонімності, щоб надати деталі, які не були оголошені публічно", - інформує агенство, зазначаючи, що коли саме поновився рух озброєнь точно невідомо.

Минулого тижня міністр оборони США Піт Хегсет оголосив паузу, яка торкнулася конкретної нещодавньої поставки зброї в Україну, щоб дати Пентагону можливість оцінити свої запаси зброї, що застало Білий дім зненацька.

Президент Дональд Трамп оголосив у понеділок, що США продовжать надавати оборонну зброю Україні.

Джерело: https://apnews.com/article/ukraine-weapons-shipments-trump-a1a39c136bce749debe36646f69b5196

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА