Інтерфакс-Україна
13:37 21.10.2025

ДБР проводить обшуки у екскерівника "Укренерго" Кудрицького – джерело

1 хв читати
ДБР проводить обшуки у екскерівника "Укренерго" Кудрицького – джерело

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) проводять у вівторок слідчі дії у колишнього керівника "Укренерго" Володимира Кудрицього, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

"Слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження щодо зловживання службовим становищем та заволодіння коштами державної компанії", - поінформував співрозмовник агентства.

За інформацією джерела, обшуки проходять також в "Укренерго" та організаціях, яких можуть бути причетними до незаконної схеми заволодіння коштами під час прокладання електромагістралей.

Офіційної інформації щодо проведення цих слідчих дій агентство поки не має.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коаліція охочих має фіналізувати гарантії безпеки для України якнайшвидше – Зеленський

Зеленський: графіку щодо постачання Gripen немає, але ми знаємо, на що можемо розраховувати

План Європи – це не план, як зупинити війну, це більше план про припинення вогню – Зеленський

ГУР: встановлено трьох воєнних злочинців, їм оголошено про підозру за катування та зґвалтування жінки у Запорізькій області

Ворог за два дні атакував дві автівки "Укрпошти " на Сумщині – гендиректор

Україна та Швеція підписали лист про наміри щодо закупівлі від 100 до 150 винищувачів Gripen E

Україна готова до дипломатії, але не за умов, що ми повинні кудись відходити – Зеленський

Сьогодні є перший крок, який відкриває для України шлях для отримання шведських літаків Gripen – Зеленський

Кількість постраждалих у Запоріжжі через атаки РФ збільшилась до 15, серед них - двоє немовлят

Законодавство дозволяє ставити жінок з медичною та фармосвітою на військовий облік заочно, механізми їх примусового повернення з-за кордону відсутні - юристи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА