Інтерфакс-Україна
12:13 16.12.2025

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

1 хв читати
Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

Верховна Рада не розпочала пленарне засідання у вівторок вчасно, оскільки народна депутатка Мар'яна Безугла (позафракційна) заблокувала трибуну у залі засідань.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", голова Верховної Ради Руслан Стефанчук декілька разів просив народну депутатку зайняти своє місто у залі засідань, але вона відмовилася це робити.

Перед початком засідання Безугла обмотала трибуну та мікрофон червоним скотчем. Крім того, вона розмістила на трибуні та президії плакати "Брехня на фронті вбиває!", "Військова реформа!", "Сирський на звільнення", які згодом зняли народні депутати.

Раніше Безугла писала на сторінці у Фейбуці, що не голосуватиме за закони поки її вимоги не виконають.

Народні депутати ухвалили рішення виступати на пленарному засіданні зі своїх місць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція: у справі про подвійне вбивство на Житомирщині повідомлено про підозру екскерівниці соцслужби

Засідання Ради у п'ятницю не заплановано – Стефанчук

Рада ухвалила закон про академічну доброчесність

В Україні в наступні дві доби без опадів, місцями туман

Понад половину українців, які знають про справу "Мідас", вважають Зеленського відповідальним за дії Міндіча - КМІС

СБУ: далекобійні дрони вразили російську техніку на аеродромі Бельбек на сотні мільйонів доларів

Мецола: Європарламент готовий "діяти негайно", якщо буде рішення про "репараційний кредит"

Генпрокурор: На Вінниччині від голоду помер 10-річний хлопчик з інвалідністю

Для вступників 2025 р. було затверджено 15,6 тис. грантів на суму 363,2 млн грн - голова комітету Ради

Голова НБУ та ПриватБанк вибачилися перед ветераном без рук за відмову видати картку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА