Інтерфакс-Україна
12:45 16.12.2025

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

1 хв читати
Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі
Фото: Офіс Президента України/www.president.gov.ua

У Гаазі президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президенткою Молдови Маєю Санду, обговорив, зокрема, продовження тиску на Росію, спільний шлях до членства у Європейському Союзі, повідомляє Офіс глави держави.

Зеленський подякував за підтримку з боку Молдови й готовність до розвитку співпраці. Лідери обговорили можливі напрями партнерства та узгодили наступні контакти.

Президент України розповів про перебіг переговорів з американськими та європейськими партнерами, спрямованих на досягнення достойного миру, гарантування безпеки та відновлення України після закінчення війни.

"Також Зеленський і Санду обговорили продовження тиску на Росію та протидію всім можливим проявам російських загроз. Окрема увага – спільному шляху до членства у Європейському Союзі. Глава держави наголосив, що подальший прогрес України та Молдови має бути одночасним і тісно скоординованим", - інформує Офіс президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Вовчанському напрямку українські воїни зупинили спробу ворожого штурму на мотоциклі та квадроциклах - 57 ОМПБр

Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура

Шмигаль за результатами "Рамштайн" розповів про нові зобов'язання партнерів щодо підтримки України

Клименко відвідав Донеччину та Харківщину: заслухав доповіді про ситуацію на лінії фронту

Франція вимагає надійних гарантій безпеки для України, перш ніж обговорювати територіальні питання – ЗМІ

Рада планує запровадити системну підготовку громадян до національного спротиву

в Україну з РФ та ТОТ повернулись 15 українців за процедурою взаємного возз’єднання сімей – зустріч Лубінця і Москалькової

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА