Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:31 26.11.2018

Порошенко пропонує запровадити воєнний стан на 30 днів, щоб він не накладався на початок виборчої кампанії

1 хв читати
Порошенко пропонує запровадити воєнний стан на 30 днів, щоб він не накладався на початок виборчої кампанії

Президент України Петро Порошенко пропонує запровадити воєнний стан в Україні терміном на 30 днів замість рекомендованих Радою національної безпеки і оборони України 60 днів, і завершити його вже в середині грудня поточного року, щоб він не накладався на початок виборчої кампанії.

"РНБО рекомендувала мені сьогодні запровадити воєнний стан на 60 днів. Хочу оголосити вам моє рішення: я пропонуватиму парламенту запровадити воєнний стан на 30 днів. Для чого? Для того, щоб воєнне положення не накладалося на початок виборчої кампанії", - заявив П. Порошенко в своєму телевізійному зверненні в понеділок.

При цьому Президент підкреслив, що на початку грудня він подасть до парламенту проект рішення про дату президентських виборів, які мають відбутися 31 березня 2019 року.

"І як Верховний Головнокомандувач я докладу всіх зусиль для того, аби вкластися у цей стислий термін і за місяць витиснути максимум можливості для підвищення нашої готовності відбити можливий повномасштабний наступ країни-агресора Росії", - додав очільник держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко з нардепами "Євросолідарності" ініціювали звернення Ради до міжнародних партнерів щодо вбивства Парубія

Підозрюваний у вбивстві Парубія сказав журналістам, що визнає свою провину, хоче обміну на українських військових і не виключав замах на Порошенка

У центрі Києва вшановують памʼять Парубія

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

"Європейська Солідарність" вимагає від влади прозорого розслідування вбивства Парубія

Рада продовжила строк дії воєнного стану на 90 діб

Профільний комітет рекомендує Раді затвердити укази президента про продовження строків воєнного стану та мобілізації - нардеп

Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

Уряд не планує різких змін у податковій політиці на час дії воєнного стану - Шмигаль

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА