Інтерфакс-Україна
12:17 13.11.2025

Вийшла перша серія фільму "ДБР. Резонансні розслідування"

1 хв читати
Вийшла перша серія фільму "ДБР. Резонансні розслідування"

На телеканалі "2+2" вийшла перша серія документального фільму "ДБР. Резонансні розслідування", повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

Зокрема, розкрито деталі авіакатастрофи в Броварах, унаслідок якої у січні 2023 року загинуло керівництво МВС. За даними розслідування, причиною трагедії став людський фактор і порушення правил польотів у складних погодних умовах. Версія втручання ззовні не підтвердилися.

Окрім того, у фільмі йдеться про мільярдні схеми розкрадання чиновниками Міністерства оборони, а також нові деталі справи львівського бізнесмена, який намагався підкупити слідчого ДБР за пів мільйона доларів.

Для створення фільму знімальна група отримала ексклюзивний доступ до матеріалів справ, відео й фото з місць подій, свідчень очевидців, які до цього не були знайомі широкому загалу.

Друга серія фільму вийде у четвер, 13 листопада, о 14:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони зупинили спробу росіян прорватися до Новопавлівки

Сибіга: Збірна України з футболу продемонструвала справжню волю до перемоги

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок недільних ворожих обстрілів Харківської області

Сибіга подякував Папі Римському Леву XIV за його молитви за Україну

Рада директорів KSE замовила незалежну перевірку у зв’язку з подіями навколо "Енергоатома"

Ворог у неділю обстріляв Дніпропетровщину, є постраждалі

Укренерго: У понеділок у більшості регіонів запровадять погодинні відключення на 1-4 черги

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА