Інтерфакс-Україна
02:50 06.01.2026

Трамп: у Венесуелі не буде виборів щонайменше протягом 30 днів, Родрігес співпрацює з США

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив, що у Венесуелі не проводитимуть нові вибори щонайменше протягом найближчих 30 днів, оскільки країна, за його словами, перебуває у стані, який не дозволяє організувати голосування, зазначив він в інтерв’ю для NBC News.

"Спочатку ми маємо відновити країну. Не можна проводити вибори. Люди просто не змогли б проголосувати", — сказав Трамп, додавши, що виборчий процес "займе певний час".

Він також підтвердив співпрацю США з новою очільницею Венесуели Делсі Родрігес, яка була приведена до присяги в понеділок після затримання Ніколаса Мадуро американськими силами. За словами Трампа, Родрігес взаємодіє з американськими посадовцями, однак до усунення Мадуро контактів між її табором і США не було.

"Рубіо вільно розмовляє з нею іспанською, і їхні відносини були дуже міцними", — сказав Трамп,

Трамп зазначив, що рішення щодо збереження або скасування санкцій проти Родрігес буде ухвалене найближчим часом. Він також не виключив можливості повторного військового втручання США у Венесуелі в разі припинення співпраці з боку нового керівництва країни, водночас наголосивши, що наразі не вважає це необхідним.

Президент США підкреслив, що Сполучені Штати "не перебувають у стані війни з Венесуелою", і заявив, що контроль за участю США у країні здійснюватиметься групою високопосадовців адміністрації на чолі з ним самим.

Джерело: https://www.nbcnews.com/politics/donald-trump/trump-says-us-not-war-venezuela-rcna252427

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан звинуватив Україну у спробах "встановити про-український уряд в Угорщині"

Пушиліну повідомили про підозру у незаконній передачі понад 400 пістолетів під виглядом "нагородних" - Нацполіція

Знеструмлення у чотирьох областях після атак, у більшості регіонів застосовано аварійні відключення - Міненерго

Свириденко і Сибіга обговорили з дипломатичним корпусом мобілізацію додаткової енергетичної та військової допомоги для України

Зустріч в Абу-Дабі почнеться ввечері - радник Зеленського

Федоров підписав наказ про запуск проєкту Mission Control — систему управління дронами в бойовій екосистемі DELTA

Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою Європейських сил – Зеленський

У Святошинському районі Києва сталась пожежа на території складів, може погіршитись стан повітря - влада

Кличко заявив про опорні пункти обігріву в Києві і знову закликав жителів з за можливості виїхати з міста

Пакет процвітання потребує доопрацювання, але майбутнє його позитивне – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА