Інтерфакс-Україна
10:38 23.11.2025

У Донецькій області за добу загинули четверо людей, ще четверо поранені

1 хв читати
У Донецькій області за добу загинули четверо людей, ще четверо поранені
Фото: Донецька ОВА

Протягом минулої доби внаслідок обстрілів російських військ у Донеччині загинули четверо людей, ще четверо отримали поранення, повідомив очільник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

За його словами російські війська 19 разів обстріляли населені пункти Донеччини: "Всього за добу росіяни 19 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 221 людину, у тому числі 95 дітей".

"Краматорський район. У Лимані загинула людина. У Краматорську 3 людини загинули і 2 поранені. У Дмитро-Дарʼївці Олександрівської громади пошкоджено будинок. У Костянтинівці поранено 2 людини, пошкоджено авто і храм", - інформує Філашкін у дописі в Телеграм.

У Бахмутському районі в Сіверську пошкоджено сім будинків. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді створено ТСК з питань розслідування порушень законодавства щодо лікування військовослужбовців

Українці шукали в Google у 2025 р. графік відключення світла, "Холостяк 2025", "Гру в кальмара 2", лабубу і НАБУ

СБУ затримала агентів ФСБ, які допомагали рашистам атакувати оборонні рубежі Ізюму

Переговори щодо мирного плану США ведуться по чотирьох напрямках, зокрема щодо території і європейської безпеки – ЗМІ

Удари РФ по енергетиці призвели до додаткових відключень понад 100 тис. споживачів у трьох областях - Міненерго

Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

Держбюджет-2026 передбачає 468,5 млрд грн фінансування соціальної сфери

Кабмін виділив 224 млн грн на закупівлю блочно-модульних котелень для Сумщини і 1,76 млрд грн на ремонт доріг на Херсонщині та Миколаївщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА