Інтерфакс-Україна
08:12 14.01.2026

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

1 хв читати
Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Енергопостачання та теплопостачання, порушене внаслідок масованої нічної атаки ударними БпЛА ворога на інфраструктуру Кривого Рогу відновлено, повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул в телеграм-каналі станом на 7:30 середи.

"Ввечері та вночі ворог знову масовано атакував наше місто ударними БпЛА. Окупанти знову били по об'єктах цивільної інфраструктури. Головне - без втрат. Були аварійні відключення більш ніж 45 тисяч абонентів від енергопостачання, і понад 700 будинків від теплопостачання. Наслідки ліквідували всю ніч. Пожежа, що виникла, була загашена. На ранок ситуацію з електропостачання аварійно відключених абонентів, воді, котельним та транспорту стабілізовано. Зараз у Кривому Розі усі служби, комунальний транспорт, лікарні та соціальні установи – працюють", - написав Вілкул у Телеграм.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух поїздів "червоної" лінії метро в Києві відновлено у звичайному режимі – КМДА

Через непогоду школи Одещини переходять на дистанційну освіту – ОВА

Додаткові генератори від Франції прибудуть в Україну на початку лютого - посол Весьєр

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

"Нібулон" впроваджує систему рекрутингу, онбордингу, навчання та оцінки персоналу від IT-Enterprise

Резонансний продаж "Енергоатомом" 2100 МВт е/е перед підвищенням прайскепів розгляне ТСК з корупції в енергетиці – Железняк

Поїзди "червоної" лінії метро в Києві до центра ходять лише до "Берестейської" через тривогу – КМДА

Рютте: немає зв’язку між рамковою угодою щодо Гренландії та гарантіями безпеки для України

У лікарнях Запоріжжя 20 людей, поранених внаслідок обстрілів – ОВА

"Укрфінжитло" та Revive розпочинають роботу над програмою доступного житла для працівників критично важливих сфер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА