Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:11 28.01.2019

Князєв: За 26 днів виборчої кампанії поліція зареєструвала 266 заяв про пов'язані з нею злочини, відкрила 8 проваджень

1 хв читати
Князєв: За 26 днів виборчої кампанії поліція зареєструвала 266 заяв про пов'язані з нею злочини, відкрила 8 проваджень

Національна поліція України станом на ранок понеділка зареєструвала 266 заяв про порушення виборчого законодавства і відкрила 8 кримінальних проваджень, заявляє глава правоохоронного відомства Сергій Князєв.

"Національна поліція оперативно реагує на всі порушення виборчого законодавства. За 26 днів кампанії ми зареєстрували 266 заяв та повідомлень про злочини, пов'язаних із виборчим процесом", - сказав С.Князєв у понеділок під час підсумкової річної колегії МВС України.

Він наголосив, що найбільше таких порушень зафіксовано в Києві, у Закарпатській, Дніпропетровській, Полтавській, Одеській, Запорізькій та Миколаївській областях.

"Станом на сьогоднішній ранок вже розпочато вісім кримінальних проваджень. Прошу забезпечити якісне документування всіх обставин скоєних злочинів для завершення досудового розслідування, направлення матеріалів до суду і притягнення винних до відповідальності", - заявив глава Нацполіції, звертаючись до присутніх на колегії підлеглих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Києві 40% вчителів на перервах спілкуються не українською - Офіс мовного омбудсмена

Захід під час війни опосередковано зробив великі інвестиції в Україну – Яценюк

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Комісія ООН підтвердила висновки своїх розслідувань за результатами поїздки в Україну

ЄС активізує переговори з Бельгією щодо надання Україні кредиту в розмірі EUR140 млрд – ЗМІ

Україна веде переговори зі США щодо купівлі ракет - посол

Україна передала Угорщині проєкт закону щодо змін в освітнє законодавство - Качка

Зеленський запропонував Болгарії проєкти спільного виробництва

Україна та Кенія будуть співпрацювати над припиненням шахрайських методів російського рекрутингу іноземців у війну - Зеленський

Україна отримає доступ до оборонного фонду Євросоюзу (EDF) – Єврорада

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА