Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:54 31.03.2019

До завершення голосування на виборах президента до поліції надійшли понад 1,9 тис. повідомлень про порушення, відкрито 31 справу - МВС України

1 хв читати

Станом на 20:00 неділі до Національної поліції України надійшли 1927 заяв і повідомлень про правопорушення під час чергових виборів президента країни, повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ України.

"Зазначені факти переважно пов'язані з: незаконною агітацією - 129; фотографуванням бюлетенів - 112; підкупом виборця - 43; пошкодженням бюлетеня - 32; неправдивим повідомленням про мінування - 18; спробою виносу бюлетеня з ділянки - 11", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в МВС України.

За зазначеними фактами правоохоронці розпочали 31 кримінальне провадження і склали 18 адмінпротоколів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Верховний суд дозволив перерахувати голоси у 13 виборчих комісіях на виборах президента Польщі

Ворожий безпілотник в Києві пошкодив поліцейську автівку, яка їхала на виклик, поранено співробітника – поліція Києва

У Києві поліція запобігла зіткненням на акції ЛГБТ

Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня

Новим президентом Південної Кореї став Лі Чже Мьон

Опозиціонер Лі Чже Мен лідирує на виборах президента Південної Кореї після опрацювання понад 55% бюлетенів

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА