Вибори
10:36 04.11.2020

За два місяці з початку виборчої кампанії в Україні відкрито понад 1020 кримінальних справ

1 хв читати
За два місяці з початку виборчої кампанії в Україні відкрито понад 1020 кримінальних справ

З початку виборчої кампанії (з 5 вересня до 4 листопада) до органів Національної поліції України надійшло 15790 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства, за цей період розпочато 1021 кримінальне провадження.

Як повідомляє в середу відділ комунікації Нацполіції, органи поліції склали 2336 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства.

"До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо 1021 кримінального провадження: 623 відкритих за фактами порушення виборчого законодавства, 398 – пов’язаних з виборчим процессом", - йдеться в повідомленні.

У 79 кримінальних провадженнях 97 особам повідомлено про підозру.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. Повторні вибори в деяких населених пунктах наразі призначені на 15 і 22 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

В Україні у 2024 році було 268 порушень свободи слова, більшість, як і раніше, скоїла РФ - ІМІ

У Хорватії на виборах перемагає чинний президент Мілановіч

Оголошена кандидаткою у канцлери Німеччини від AfD Аліса Вайдель пообіцяла знову запустити "Північний потік".

В Україні неможливо провести вибори, поки триває війна, або треба змінювати законодавство, але суспільство проти - Зеленський

РФ порушила домовленість 2019 року про припинення вогню через місяць і незабаром у Кремлі перестали брати слухавку - Зеленський

РФ готує нові незаконні вибори на окупованих територіях України - Центр нацспротиву

Зеленський пов'язує своє рішення про балотування на другий президентський термін із тим, як завершиться війна

Вибори можуть бути після завершення гарячої фази війни із сильною позицією для України, до цього президент і Рада легітимні - Зеленський

Проблема шахрайства в держсекторі локалізованих товарів залишається гострою - нардеп

Порушників комендантської години в новорічну ніч доставлятимуть до відділень поліції

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА