Інтерфакс-Україна
20:13 01.12.2025

На засіданні фракції "Слуги народу" присутні тільки половина депутатів – нардеп Железняк

1 хв читати

Лише половина депутатів присутні на засіданні фракції "Слуги народу", обговорюють кадровий блок – вакансії на посади міністра юстиції, міністра енергетики та Фонду державного майна, повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"На фракції "Слуг" прийшли тільки половина депутатів (правда тут говорять, що частина фізично не встигли приїхати ще з регіонів). Обговорюється кадровий блок. По новій моделі", - написав він у телеграм-каналі у понеділок.

Железняк пояснив процедуру нової моделі: "На вакантні посади висуває кандидатуру профільний комітет. А далі кандидат має набрати три "плюси" від: фракції, прем'єра та президента. Якщо так, то людину виносять на голосування"

"Така модель нестримної демократії пропонується по вакантним посадам міністра юстиції, міністра енергетики та Фонду державного майна", - зазначив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

Частина енергообладання вже прямує на об’єкти для відновлення енергопостачання в Одеській та Миколаївській областях після атак РФ – заступник глави Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА