Інтерфакс-Україна
03:47 21.09.2025

Кіберполіція та МВС попередили про нову схему онлайн-шахрайства з продажем авто

1 хв читати

Кіберполіція та Головний сервісний центр МВС попередили українців про нову схему онлайн-шахрайства, пов’язану з продажем автомобілів, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

"Шахраї пропонують неіснуючі авто за "вигідною ціною", демонструють підроблені документи та апелюють до соціально чутливих тем, зокрема волонтерства", - зазначили у відомстві.

У МВС додали, щоб убезпечити себе варто перевіряти інформацію лише через офіційні канали, не довіряти "копіям документів", надісланим у месенджерах иа не переказувати гроші за авто, яке не бачили особисто.

Джерело: https://t.me/mvs_ukraine/54260

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перспективи України після запровадження санкцій проти російської нафти покращуються - Стармер

Незалежна Комісія з прав людини представила ООН докази систематичного цілеспрямованого вбивства цивільних військовими РФ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА