Інтерфакс-Україна
17:55 09.07.2025

Глава МВС: на Донеччині працює 13 евакуаційних груп, завершено 21-й етап евакуації

2 хв читати
Глава МВС: на Донеччині працює 13 евакуаційних груп, завершено 21-й етап евакуації
Фото: https://t.me/Klymenko_MVS/

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко обговорив безпеку та фронтову ситуацію на Донеччині з головою ОВА, командуванням Нацгвардії та командирами бригад.

"Донеччина - регіон, який щодня під ударами. Росія тут б’є з усього, що має. Цілить по житлових будинках, вбиває мирних людей. В одній з нещодавніх трагедій - влучання в багатоповерхівку. Загинуло 6 людей, ще 4 поранені. Пошуково-рятувальна операція тривала три доби", - написав Клименко в телеграм-каналі в середу.

Він зазначив, що навіть в умовах постійної загрози триває служба, робота і захист людей. "Провів декілька нарад на Донеччині за участі голови ОВА Вадима Філашкіна: з командуванням Нацгвардії, керівництвом напрямку логістики МВС та поліції", - повідомив міністр.

За його словами, представили оновлену команду, яка відповідатиме за матеріально-технічне забезпечення бойових підрозділів Національної гвардії.

"Абсолютна більшість з них - військові безпосередньо з бригад. Вони знають, що потрібно побратимам на фронті та розуміють ціну несвоєчасних рішень", - зазначив глава МВС.

Клименко додав, що обговорив ситуацію на фронті та першочергові потреби з командуванням 1-го корпусу НГУ "Азов", командирами бригад "Червона калина", "Азов", 18-та Слов’янська, "Буревій", "Рубіж", "Кара-Даг", бойових підрозділів Національної поліції.

"З представниками всіх служб системи МВС: поліції, ДСНС, прикордонників, міграційної служби, сервісних центрів говорили про безпеку людей, евакуацію та надання сервісних послуг", - уточнив міністр.

Він повідомив, що на Донеччині працюють 13 евакуаційних груп. "5 із них - "Білий янгол". Евакуація розбита на 24 етапи. 21-ий вже завершено", - наголосив глава МВС.

Також, за словами Клименка, на Донеччині підрозділи МВС продовжують надання сервісних послуг. "Всі працюють в укриттях. Попит є. Наприклад, у Міграційній службі на Донеччині цьогоріч оформили понад 13 тисяч документів: ID-картки та закордонні паспорти", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує, що 19-й пакет санкцій ЄС стосуватиметься капітанів тіньового флоту РФ та ВПК, – радник Зеленського

Окупанти завдали удару по центру Сум, попередньо без постраждалих, вибито близько 50 вікон

Початок тижня в Україні буде теплим, на півдні спека, майже скрізь дощі з грозами

Окупанти 19 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 2 мирних жителів

Окупанти майже 70 разів обстріляли міста і села Сумської області, загинули 2 мирних жителів, 4 поранені

ППО ліквідувала 78 з 83 ворожих БпЛА

Зеленський в День медика: Завдяки вам життя продовжується

Два тіла знайшли на місці зруйнованого в Степногірську будинку

Через російські обстріли на Херсонщині вісім постраждалих, серед них дитина

Падіння уламків ворожих БпЛА спричинили пошкодження житлової інфраструктури на Полтавщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА