Інтерфакс-Україна
19:50 11.03.2025

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

2 хв читати
В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Одна людина загинула, три отримали поранення внаслідок вибухів в місті Івано-Франківськ біля вокзалу у вівторок ввечері, повідомив тво начальника Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Олег Кушнірук.

"Сьогодні в 18:30 на службу порятунку надійшло повідомлення, щодо вибуху, який стався по вул.Привокзальна, 9. По прибуттю до місця виклику пожежно-рятувальні підрозділи провели розгортання та на місці було встановлено, що стався вибух невстановленого предмета. На даній адресі було встановлено одного загиблого та три поранених особи. В цю мить також прозвучав другий вибух по Привокзальній, 49", - повідомив Кушнірук в ефірі телемарафону.

За його словами, по прибуттю рятувальників на другу локацію було встановлено, що вибух стався в квартирі на 9 поверсі 9-поверхового будинку. Вибухнув невстановлений предмет з подальшим горінням, проща пожежі сягнула 400 кв м. "На місці вибуху врятовано 4 особи з заблокованих квартир 8 та 9 поверху", - повідомив керівник облуправління ДСНС.

За його словами, "поранених, травмованих відправляють до міської лікарні".

Кушнірук повідомив, що внаслідок вибухів у будівлях пошкоджені вікна, а у 9-поверховому будинку є руйнування перегородок і стін на 9-му поверсі.

Раніше повідомлялося про вибух гранати на першій локації, але ця інформація наразі офіційно не підтверджена.

"Укрзалізниця" (УЗ) повідомила, що пасажири та працівники вокзалу внаслідок вибуху не постраждали, поїзди курсують за графіком. "Вибухи в Івано-Франківську, про які пишуть телеграм-канали сталися поза межами вокзалу. На залізничному вокзалі лише було чути звук від вибуху. Пасажири та працівники вокзалу не постраждали", - повідомляється в Телеграм-каналі УЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Німеччині хочуть посилити умови виплат соціальної допомоги для українських біженців

"Укрзалізниця" готує до продажу 1,3 млн тонн щебеню

Викрито хакерську групу, яка вкрала з рахунків промпідприємств України майже 4 млн грн

Пошкоджено офіс IT-компанії N-iX у Львові

Кількість постраждалих у Златополі Харківської області зросла до 10 людей - прокуратура

Очільники Мінспорту, Мінфіну, МОЗу, МВС та Мінветеранів залишаться на посадах, стверджує Железняк

Російський БпЛА поцілив по котельні у Златополі - мер

Міндовкілля: Кабмін затвердив переліки критичних і стратегічних мінералів та ділянок надр для користування на умовах конкурсів УРП та аукціонів

Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України

Кабмін призначив брата ексголови Рахункової палати Пацкана заступником голови Держслужби України у справах дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА