Інтерфакс-Україна
20:34 07.05.2025

Ратифікація угоди "про мінерали" зі США призначена на 8 травня, голосів буде більше 280 – нардеп

1 хв читати
Ратифікація угоди "про мінерали" зі США призначена на 8 травня, голосів буде більше 280 – нардеп

У Верховній раді офіційно оголосили про засідання парламенту 8 травня, в порядок денний якого внесено ратифікацію Угоди між урядом України та урядом США про створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Ну офіційно. Завтра Рада збереться на "екстрене" (насправді звичайне) засідання: включать у порядок денний та скоротять терміни по змінам по №13256 Бюджетному Кодексу зміни під Угоду та ратифікують №0309 Угоду", - написав він у телеграмі у середу.

За його оцінкою, перше питання це просто два коротких технічних голосування. "По суті, перше читання тільки на наступному тижні вже буде. Друге (Угода) хвилин 20 обговорення і голосування".

"Не ведіться на міфологію, що хтось там буде блокувати чи немає голосів. Все пройде ОК спокійно і голосів буде більше ніж 280", - зазначив Железняк.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Держприкордонслужбі повідомили про відсутність втручання в роботу їх камер відеоспостереження

ЦАХАЛ закликає жителів північної частини Сектору Газа евакуюватися

Арештовані активи сина експрезидента "Мотор Січі" на пів мільярда гривень

Прикордонники краматорського "Форпосту" знищили дроном ворожий "Солнцепьок"

Волонтери УЧХ щодня готові оперативно реагувати на надзвичайні ситуації

Зеленський провів нараду з підготовки обміну 1000 полонених

Зеленський: Важливо, щоб Північна Македонія була представлена на саміті Україна - Південно-Східна Європа

Архієпископ Зоря розповів про проблеми Києво-Печерської лаври через продовження перебування там представників УПЦ (МП)

Мінкультури провело зустріч з колективом заповідника "Києво-Печерська лавра" щодо подальшої роботи

У Вінницькій, Житомирській та західних областях очікуються грози та шквали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА