Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:50 05.10.2020

Поліція з'ясовує, хто пошкодив білборди кандидата на посаду мера Чернівців

2 хв читати
Поліція з'ясовує, хто пошкодив білборди кандидата на посаду мера Чернівців

У Чернівцях поліцейські перевіряють інформацію про пошкодження агітаційних білбордів одного з кандидатів на посаду міського голови цього обласного центру.

Як повідомляється на сторінці поліції області у Facebook, 4 жовтня до Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області надійшло повідомлення про пошкодження рекламних щитів з агітаційними матеріалами одного з кандидатів на посаду мера.

Зі слів заявника, невідомі особи пошкодили декілька агітаційних білбордів, розташованих на різних вулицях Чернівців.

Співробітники ситуаційного центру обласного управління Нацполіції зареєстрували звернення в системі єдиного обліку. Поліцейські перевіряють отриману інформацію та з’ясовують обставини події.

За повідомленнями спостерігачів громадянської мережі "Опора", йдеться про декілька пошкоджених білбордів кандидата на посаду міського голови Чернівців від партії "Команда Михайлішина" Віталія Михайлішина.

"Пошкоджені невідомою речовиною, найімовірніше грязюкою, білборди зафіксовано на розі Героїв Майдану та Садової, на перехресті вулиць Руської і Фастівської, на розі вулиць Зелена та Руська, біля Руського мосту", - йдеться в повідомленні "Опори".

У поліції зазначили, що залежно від обставин, такі дії можуть розглядатися як перешкоджання діяльності суб'єкта виборчого процесу, що поєднане з пошкодженням майна (ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України), або ж такі дії можуть мати ознаки хуліганства (ст. 296 КК) або дрібного хуліганства (ст. 173 Кодексу про адміністративні правопорушення).

За даними сайту Центральної виборчої комісії, кандидатами на посаду міського голови Чернівців зареєстровано 16 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

Україна буде готова до виборів за 60-90 днів за умови безпеки з боку США та Європи

Трамп заявив, що в Україні нібито використовують війну, щоб не проводити вибори

Росіяни пошкодили пожежно-рятувальну частину під час удару в Запорізькій області

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА