Інтерфакс-Україна
13:05 21.10.2024

Головою правління "УЗ" став Олександр Перцовський

2 хв читати
Головою правління "УЗ" став Олександр Перцовський

Уряд призначив головою правління АТ "Укрзалізниця" (УЗ) Олександра Перцовського терміном на три роки, звільнивши з посад трьох членів правління держкомпанії.

"Кабінет Міністрів України за поданням наглядової ради АТ «Укрзалізниця» призначив Олександра Перцовського головою правління компанії строком на три роки", - повідомила пресслужба "УЗ" у понеділок.

Зазначається, що Євген Лященко, який обіймав посаду голови правління УЗ, до завершення контракту з "УЗ" продовжить працювати на посаді члена правління. Контракт із Лященком було укладено в березні 2023 року, він закінчується в березні 2025 року.

Також з посад членів правління "УЗ" звільнено Володимира Крота, Ореста Логунова та Антона Мішина.

Раніше повідомлялося, що на початку жовтня Лященко подав у відставку з посади голови правління УЗ.

Перцовський був членом правління "УЗ" і до останнього часу керував пасажирським напрямком на посаді директора філії "Пасажирська компанія".

Перцовський прийшов в "УЗ" у жовтні 2020 року і його призначили в.о. члена правління компанії, а за рік затвердили в цьому статусі. До цього, у 2016-2020 рр., був першим заступником гендиректора АТ "Укрпошта", а ще раніше, з 2010 до 2016 рр., працював на керівних посадах у Deutsche Post DHL Group у США та Сінгапурі.

Як зазначалося за інформацією джерел, близьких до "УЗ", Лященко на посаді члена правління буде, як і раніше, курирувати напрямок фінансів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

Президент Кіпру прибув до України

У Раді створено ТСК з питань розслідування порушень законодавства щодо лікування військовослужбовців

Українці шукали в Google у 2025 р. графік відключення світла, "Холостяк 2025", "Гру в кальмара 2", лабубу і НАБУ

СБУ затримала агентів ФСБ, які допомагали рашистам атакувати оборонні рубежі Ізюму

Переговори щодо мирного плану США ведуться по чотирьох напрямках, зокрема щодо території і європейської безпеки – ЗМІ

Удари РФ по енергетиці призвели до додаткових відключень понад 100 тис. споживачів у трьох областях - Міненерго

Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА