Інтерфакс-Україна
14:14 23.05.2024

Укрексімбанк здійснив зміни у правлінні

1 хв читати
Укрексімбанк здійснив зміни у правлінні

Наглядова рада державного Укрексімбанку за результатами конкурсного відбору визначила Павла Гашковця, Максима Земляного і Світлану Агєєву на вакантні посади членів правління із роботи з проблемною заборгованістю, відповідального за операційну діяльність, а також члена з питань фінансів відповідно.

Згідно з повідомленням пресслужби держбанку, відповідне рішення наглядова рада держбанку ухвалила 23 травня 2024 року. Переможці конкурсного відбору обіймуть ці посади після погодження їхніх кандидатур Нацбанком України (НБУ).

Павло Гашковець має понад 25 років керівного досвіду в банках України, Австрії, Італії, Казахстану та Чехії. Максим Земляний обіймав керівні посади в українських банках понад 20 років. Світлана Агєєва є фахівцем у сфері фінансового планування та аналізу з досвідом понад 10 років роботи на посаді фінансового директора в українських та європейських банках.

За даними НБУ, на 1 квітня 2024 року Укрексімбанк завершував трійку лідерів за загальними активами (290,60 млрд грн) серед 63 банків країни. Чистий прибуток Укрексімбанку за минулий рік становив 5,23 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погроза Трампа запровадити мита у 200% на вина та спиртне з ЄС викликала шок у європейських виробників

Питання можливого переходу в торгівлі України з ЄС з ATM на ст.29 DCFTA є більше політичним – торгпред

Доступ української аграрної продукції на ринки ЄС обговорили на засіданні Українсько-польської міжурядової комісії

Винороби Європи в шоці від погрози Трампа запровадити мита у 200% на ввезення їхньої продукції

НЕФКО вже завершило 24 проєкти у межах програми “Зелене відновлення України"

Обленерго повідомляють про можливі аварійні ситуації в електромережах внаслідок сильного вітру 13-14 березня

"Хмельницькобленерго" з початку березня отримало від постачальників 3 тис. вимог на відключення е/е споживачам

"Украерорух" в межах проєкту CEF дослідить динаміку обладнання літаків сучасною системою спостереження

Україна і Туреччина домовились збільшити обсяги торгівлі агропродукцією

"Укрфінжитло" вивчає можливість залучення іноземних банків до програми "єОселя"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА