Інтерфакс-Україна
12:28 30.07.2025

На Волині затримали організаторів схеми незаконного перетину кордону – прокуратура

1 хв читати

Правоохоронці затримали на Волині організаторів схеми ухилення від мобілізації, які пропонували чоловікам призовного віку незаконно виїхати з України до Румунії за $6200, повідомляє спецпрокуратура Західного регіону.

"За матеріалами слідства, двоє мешканців Луцького району створили схему, за якою допомагали чоловікам призовного віку незаконно виїжджати з України під час війни. Встановлено, що за $6200 вони обіцяли забезпечити військовозобов'язаним виїзд до Румунії, оминаючи офіційні пункти пропуску", - вказується у повідомленні.

Щоб не потрапити в поле зору правоохоронців і уникнути мобільних блокпостів, організатори залучали різних водіїв та постійно змінювали маршрути. За їхнім планом, у прикордонному районі Буковини "клієнтів" мав зустріти їхній спільник та вказати дорогу до кордону.

Затримали переправників у порядку ст. 208 КПК України одразу після того, як вони отримали повну суму готівкою від охочого покинути країну чоловіка. Під час санкціонованих обшуків вилучено авто, готівку, гумові чоботи та інші речові докази.

Прокурори Волинської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомили затриманим про підозру в організації незаконного переправлення особи через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

За клопотанням сторони обвинувачення судом обрано їм запобіжні заходи. Наразі тривають заходи для встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Педагогіка, управління та ІТ - найпопулярніші спеціальності для вступу до магістратури у 2025 р.

Москва інформує про домовленість щодо проведення найближчими днями зустрічі Трампа і Путіна

Прокуратура повернула державі десятки гектарів землі довкола Музею народної архітектури в Пирогові

РФ продовжує інформаційну кампанію з дискредитації процесу обміну полоненими – ЦПД

Обленерго планують заживити знеструмлених через негоду абонентів у дев'яти областях до кінця доби

Кабмін унормував термін "територія, прилегла до об’єктів, щодо яких здійснюється державна охорона"

Уряд вніс зміни у структуру Секретаріату Кабміну

Зеленський анонсував у четвер розмови з європейськими колегами, а також комунікацію на рівні радників з питань нацбезпеки

ДБР наголошує: можливість для СЗЧ повернутися на службу зі збереженням статусу та виплат діє до 30 серпня

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА