Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:26 27.03.2019

Нацполіція приступає до основної фази забезпечення правопорядку на виборах, посилюються підрозділи в регіонах

1 хв читати
Нацполіція приступає до основної фази забезпечення правопорядку на виборах, посилюються підрозділи в регіонах

Національна поліція України приступає до основної фази забезпечення правопорядку під час виборчого процесу, весь особовий склад так чи інакше буде задіяно в охороні правопорядку та законності проведення виборів президента України, повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

Як розповів С.Князєв журналістам у середу в Києві, з 25 березня вся Нацполіція перейшла на посилений варіант несення служби. "Наше завдання – гарантувати вільне волевиявлення громадян, безпеку громадян під час виборчого процесу", - сказав він.

За словами голови Нацполіції, відсьогодні всі додані сили, зокрема з центрального апарату, виїжджають до регіонів для посилення, де недостатньо кількісного складу Нацполіції.

"Із завтрашнього дня розвозитимуть бюлетені по дільничних виборчих комісіях. Тобто фактично ми приступаємо до основної фази забезпечення виборчого процесу", - наголосив С.Князєв.

Відповідаючи на запитання про кількість поліцейських, які нестимуть службу на виборах президента, голова Нацполіції сказав: "Весь особовий склад Нацполіції займається тією чи іншою мірою забезпеченням виборчого процесу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

У Норвегії перемогла панівна лейбористська партія, прем’єр залишиться на чолі уряду

Правоохоронці прийшли з обшуками в Департамент суспільних комунікацій КМДА, щоб вилучити документи, які є на сайті – КМДА

У справі ексголови Верховного суда Князєва підозру отримав бізнесмен, що сприяв передачі коштів, - НАБУ

Свириденко пообіцяла підприємцям в прифронтових регіонах посилену підтримку

Керівник Львівської поліції щодо зброї, з якої вбили Парубія: на даний час не можемо надати інформацію

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

На даний час того, хто стріляв у Парубія, не затримано, особу його не встановлено - правоохоронці

Директор ДБР: До суду цього року передано матеріали щодо 75 правоохоронців за обвинуваченням у катуванні

На Рівненщині розслідують смерть військовозобов’язаного у приміщенні РТЦК та СП

На Одещині правоохоронці припинили злочинний вплив "тіньового куратора Бесарабії"

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА