Інтерфакс-Україна
09:02 28.12.2023

З 28 грудня до 6 січня на Київщині посилять заходи безпеки

1 хв читати
З 28 грудня до 6 січня на Київщині посилять заходи безпеки

У Київській області з 28 грудня по 6 січня посилять заходи безпеки, повідомив начальник ОВА Руслан Кравченко.

"З 28 грудня 2023 року по 6 січня 2024 року посилюємо контрдиверсійні та безпекові заходи в області. Рішення ухвалили на раді оборони Київщини, бо розуміємо, що ворог під час новорічних свят може вдаватися до нових провокацій", - ідеться в його повідомленні на фейсбуці.

Він зазначив, що ці заходи проводитимуться за участю СБУ, Національної поліції, Нацгвардії та 114-ї окремої бригади територіальної оборони.

Також по всій Київщині збільшать кількість блокпостів. Ретельній перевірці підлягатимуть місця найбільшого скупчення людей: торговельні центри, супермаркети, вокзали, медичні заклади.

"Така робота також сприятиме розшуковим заходам. За даними поліції, через вчинення різного роду кримінальних та адміністративних правопорушень у розшуку перебувають понад 11 тис. осіб", - зазначив він.

При цьому Кравченко закликав мати при собі документи, що засвідчують особу.

Крім того, повідомляти правоохоронців, якщо хтось робить фото або відеофіксацію об'єктів оборонної або критичної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА