Інтерфакс-Україна
21:33 16.02.2025

Арахамія: вибори відбудуться не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану

1 хв читати

Вибори в Україні мають відбутися не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану, заявив голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Вчергове нагадаю, що по-перше вибори під час воєнного стану неможливі. А по-друге, в рамках Діалогу Жана Моне лідери усіх фракцій та груп уклали угоди, що вибори відбудуться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення воєнного стану", - написав він у телеграмі.

Він також рекомендує усім ще раз ознайомитися з текстом цього документа з прийнятими під час дев'ятого діалогу Моне (діалоги Жана Моне заради миру та демократії - ІФ-У) висновками, який долучив під текстом заяви.

Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/394

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін пропонує Раді ввести кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону - законопроєкт

"Нафтогаз" та Equinor підписали меморандум про співпрацю – Корецький

Зеленський: армія – це найнадійніша безпека, але потрібні сильні гарантії від усіх, хто прагне миру

Свириденко: йде пошук оптимального шляху реалізації ініціативи про виїзд за кордон чоловіків 18-22 років

Уряд не розглядає питання підвищення тарифів на житлові потреби – Кулеба

З ТОТ Херсонщини повернули родину з немовлям – ОВА

Морський дрон ГУР знищив п’ятьох елітних російських водолазів у бухті Новоросійска

Освітній омбудсмен закликає Кабмін внести до Програми дій положення про підвищення зарплати педагогам

СБУ оприлюднила нові докази у справі високопосадовця НАБУ Магамедрасулова, який підозрюється у торгівлі з РФ

Київський фунікулер опівдні відновить роботу після ремонту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА