Інтерфакс-Україна
20:01 28.05.2025

Премʼєр Фінляндії: Важливо забезпечити, щоб війна не закінчилася на умовах Росії

1 хв читати
Премʼєр Фінляндії: Важливо забезпечити, щоб війна не закінчилася на умовах Росії

Прем’єр-міністр Фінляндської Республіки Петтер Орпо вважає, що продовження російських обстрілів цивільного населення в Україні означає, що РФ не серйозно говорить про мир.

"Фінляндія буде продовжувати допомагати в досягненні системного довготривалого миру на умовах України і на основі міжнародного права. Це означає повне припинення вогню, а далі це надасть можливість провести насичені переговори і припинити людське страждання, яке принесла з собою Росія", - сказав Орпо на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем в середу в Києві.

Він відзначив, що Україна готова досягати миру, але Росія - ні.

"Те, що Росія продовжує обстрілювати цивільних в Україні означає, що вона не серйозно говорить про мир. Тому ми мусимо продовжувати максимально тиснути на Росію. Росія мусить показати свою готовність досягти миру", - додав премʼєр Фінляндії.

Крім того, він зазначив, що важливо забезпечити, щоб війна не закінчилася на умовах Росії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок удару російських дронів зросла до 17 - Синєгубов

Вже 11 постраждалих, у тому числі дві дитини – внаслідок удару російських дронів по Харкову - Терехов

Фонд зі США може стартувати з проєктів щодо графіту, титану та літію - зустріч Свириденко з Бессентом

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів у Харкові зросла до восьми - Терехов

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА по Харкову – Синєгубов

Рада оновила Бюджетний кодекс для угоди з США щодо мінералів та надала пільги для дронів на оптоволокні

Контейнери зі зброєю та боєприпасами, знайдені у Польщі були призначені для України - ЗМІ

Ворожі дрони влучили по житловій забудові Харкова - мер

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюють - Терехов

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА