Інтерфакс-Україна
18:05 23.10.2024

Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

1 хв читати
Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

Запобіжний захід у вигляді особистої поруки застосовано до народної депутатки, підозрюваної в незаконному збагаченні, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"23 жовтня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував до народної депутатки України, яка підозрюється в незаконному збагаченні, запобіжний захід у вигляді особистої поруки", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Ім'я фігурантки не називають. За даними джерел "Інтерфакс-Україна", йдеться про Ірину Кормишкіну, яка раніше мала прізвище Аллахвердієва (фракція "Слуга народу").

Згідно з повідомленням, поручителями суд визначив двох осіб: голову фракції "Слуга народу" Верховної Ради України Давида Арахамію та голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма.

Як повідомлялося, 16 жовтня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру в незаконному збагаченні чинному народному депутату України.

"За даними слідства, у 2021-2022 рр. вона набула у власність активи на суму понад 20 млн грн. За них згодом було придбано будинок на Одещині, в якому народна обраниця наразі проживає. Водночас її офіційний дохід за цей період та заощадження становили не більше ніж 2,7 млн грн, які підозрювана використовувала на інші цілі", - йшлося в повідомленні НАБУ.

Зазначається, що нардепка незаконно збагатилася на суму понад 20 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Унаслідок обстрілу Кіндрашівки на Харківщині поранено мирного жителя — прокуратура

На зустрічі з делегацією парламентської асамблеї НАТО обговорили військову допомогу та інвестування в українську оборонну промисловість – Міноборони

У Львові два підлітки загинули внаслідок падіння з балкону багатоповерхівки – поліція

Узгоджений в Лондоні перелік умов включає 22 дії – Келлог

Переговори щодо досягнення миру зайшли в глухий кут, потрібен прямий контакт Трампа і Путіна

США запровадили санкції щодо низки структур та осіб в Ірані та КНР за постачання компонентів палива для балістичних ракет

Єрмак: "триденне перемир‘я" Путіна заради параду - це не про мир

В Україну доставлено чергову партію боєприпасів в рамках контракту ДПСУ з PHU Lechmar на 23 млрд грн

Проблема цивільних заручників, викрадених і утримуваних Росією, потребує підвищеної міжнародної уваги та негайної відповіді – МЗС України про загибель Рощиної

Заяви щодо відкриття перемовин лише з Молдовою під час непростих консультацій з Угорщиною є неконструктивними - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА