Інтерфакс-Україна
08:53 21.07.2025

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів

1 хв читати

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів.

"Зафіксовано падіння уламків на відкритих територіях! Якщо виявите їх, в жодному разі не беріть до рук! Викликайте відповідні служби!", - написала в телеграм-каналі очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Вона зазначила, що через падіння уламків у Івано-Франківській громаді пошкоджено житлові будинки. Зафіксовано руйнування в Городенківській громаді.

Також підтвердила інформацію про постраждалих.

Задіяні всі відповідні служби для ліквідації наслідків ворожого обстрілу.

Нічна атака на Прикарпаття: сьогодні ворог завдав масованого удару по області

Деталі – згодом, додала Онищук.

Як повідомлялося, чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві завершили аварійно-рятувальні роботи: 7 людей загинули, 21 постраждала – ДСНС

Україну обрано до Виконавчої ради ОЗХЗ на 2026–2028 рр.

Україна до кінця 2025р підготує 8 батальйонів з розмінування

Переговори набирають нового імпульсу, з'явився шанс досягти реального прогресу на шляху до міцного миру - Макрон

Ворог має успіхи в районі Сіверська – DeepState

Мерц: Ми прагнемо якнайшвидшого припинення вогню, справедливого і тривалого миру для України

Білий дім: є кілька делікатних, але не нездоланних деталей, які потребуватимуть подальших переговорів між Україною, РФ та США

Заступниця генсека НАТО прибула до Києва, провела переговори із Сибігою

Україна налаштована на досягнення справедливого миру, однак закріплені в Конституції інтереси лишаються незмінними – СЗР

АП ВАКС спростувала своє повідомлення про залишення в силі запобіжного заходу Чернишову, засідання не було

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА